150w 6400k wzrost żarówką energooszczędną

EAN: 4260398560012 Category:

Żarówki energooszczędne firmy HORTOSOL wyróżnia niezawodność i znakomita jakość. Wieloletnie badania i rozwój technologiczny umożliwiły zastosowanie w tej generacji żarówek innowacyjnych rozwiązań. Jedyny w swoim rodzaju, chroniony patentem kształt został zaprojektowany dzięki specjalnej procedurze odprowadzania ciepła. Elementy wewnątrz żarówki mają temperaturę o 4-6°C niższą w porównaniu do wielu innych rodzajów konstrukcji żarówek. Ze względu na niższą temperaturę zwiększa się również długość okresu eksploatacji ich poszczególnych części. W rezultacie powstała jedna z najbardziej wydajnych na świecie świetlówek kompaktowych, które mają jednocześnie pozytywne działanie na ludzi i środowisko naturalne.

W odróżnieniu od tradycyjnych rurek szklanych w oprawie o średnicy 17 mm, HORTOSOL stosuje świetlówki o poszerzonej średnicy 19,5 mm. Pozwala to na zwiększenie wydajności żarówek oraz uzyskanie większego strumienia światła. Większa średnica zapewnia ponadto więcej stabilności i zapobiega na przykład nadtłuczeniu szklanych rurek w czasie transportu.
Ważne jest dla nas Państwa zdrowie oraz środowisko naturalne. Dlatego w żarówkach energooszczędnych firmy HORTOSOL nie zastosowano płynnej rtęci. Dzięki technologii amalgamatowej, nawet w przypadku stłuczenia szklanych rurek, nie ma zagrożenia wydobycia się trujących oparów rtęci. Po zakończeniu okresu użytkowania żarówkę można zutylizować w sposób bezpieczny i przyjazny dla środowiska.
Aby zaoferować Państwu doskonały produkt i niezmiennie wysoki standard jakości, każdy etap produkcji objęty jest rygorystycznymi kontrolami jakości. Na koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy produkt jest jeszcze raz kontrolowany przez eksperta. HORTOSOL udziela 6-miesięcznej gwarancji na prawidłowe funkcjonowanie tego wyrobu, począwszy od daty sprzedaży. Gwarancja ta nie obejmuje szkód powstałych wskutek niewłaściwego użytkowania lub wynikających z normalnych procesów zużycia wyrobu.
Moc elektryczna: 150 Watt
Temperaturą barwową: 6400k – niebieski/biały – wzrost
Strumień świetlny: 10000 lm
Skuteczność świetlna: 67 lm/W
Współczynnik oddawania barw Ra: > 82
Czas rozruchu: < 95 s = 60%
Nie nadaje się do ściemniania
Żywotność: 8000 godzin
Cykli przełączania: 8000 x
Napięcie sieci: 220-240 Volt
Częstotliwość sieci: 50-60 Hz
Kształt lampy: 6U-rur
Technologia szkła: Amalgamat
Gniazdo oprawa: E40 – Giant Edison Screw (GES)
Statecznik: zintegrowane
Ciężar: 800 g
Producent: HORTOSOL

 

Opakowanie: 40,5×15,5×15,5 cm
Ciężar netto: 0,80 kg
Ciężar całkowity: 1,15 kg

Jednostka opakowania: 8 liczba/karton
Opakowanie: 74,5×42×52 cm
Ciężar całkowity: 12,5 kg