Etui na tytoń skóry cielęcej antyczne tytoniu

EAN: 4260398560449 Category:

Etui na tytoń firmy HORTOSOL jest wykonane z najdelikatniejszej skóry cielęcej i zapewnia wystarczającą ilość miejsca na całe wyposażenie potrzebne palaczowi. Przemyślany design pozwala na optymalne rozmieszczenie tytoniu, bibułki do papierosów, filtrów, młynka do tytoniu, zapalniczki oraz podkładki do skręcania papierosów. Skórka cielęca to rodzaj najwyższej jakości gładkiej skóry o drobnym licu, która nadaje produktowi niezwykłą miękkość i elastyczność. Absolutnie wyjątkowe wrażenie w dotyku podkreśla niezwykle szlachetna jakość materiału. Dzięki doskonałym właściwościom skóry cielęcej tytoń zachowuje swoją świeżość i wilgotność o 80% dłużej niż w przypadku tradycyjnie stosowanych materiałów.

Wymiary: 230x90x25-40 mm (DxSxW)

Kolor / garbowanie: Antyczne tytoniu

Materiał: 100% skóra cielęca

Kieszonka na tacka: maksymalny 130x25x13 mm*

Kieszonka na bibułki do papierosów: 120x40x5 mm*

Kieszonka na akcesoria (np. zapalniczka): maksymalny 90x25x13 mm*

Kieszonka na akcesoria (np. filtry): maksymalny 90x25x13 mm*

Kieszeń na zatrzask (np. mini młynek): 70x80x25 mm*

Kieszeń na zatrzask (np. tytoń): 120x80x25 mm*

Ciężar: 125 g

Gwarancja**: 6 miesięcy

Uwagi:
W związku z tym, że jest to naturalna skóra, produkt posiada początkowo jej charakterystyczny zapach. Z biegiem czasu zapach ten zanika. Etui na tytoń należy chronić przed silnym działaniem światła słonecznego i wilgocią. Do pielęgnacji etui należy stosować balsam do skóry dostępny w sklepach specjalistycznych.

* Podane rozmiary są wymiary wewnętrzne.

** Warunki gwarancji:
Aby zaoferować Państwu doskonały produkt i niezmiennie wysoki standard jakości, każdy etap produkcji objęty jest rygorystycznymi kontrolami jakości. Na koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy produkt jest jeszcze raz kontrolowany przez eksperta. HORTOSOL udziela 6-miesięcznej gwarancji na prawidłowe funkcjonowanie tego wyrobu, począwszy od daty sprzedaży. Gwarancja ta nie obejmuje szkód powstałych wskutek niewłaściwego użytkowania lub wynikających z normalnych procesów zużycia wyrobu.